Home » Коментар експерта » Десять років “Іродовому закону” (Закону Діми Яковлєва)

Десять років “Іродовому закону” (Закону Діми Яковлєва)

Євгеній Кузнєцов, воїн-доброволець

Коли росіяни дружно сказали, “так ми готові платити життями дітей сиріт за розваги чиновників-олігархів” це вже шматок історії: у в’язниці було садистськи вбито чесного юриста Магнітського, який викривав казнокрадство ряду вищих чиновників. У відповідь на це було прийнято Акт із санкціями проти чиновників, причетних до вбивства адвоката. Санкції символічні, заборона в’їзду до США, заборона тримати гроші в американських банках.

На це російська влада громадянам США заборонила усиновлення з російських дитячих будинків. Нагадаю, що насамперед це торкнулося дітей хворих на тяжкі захворювання. Для них єдиний шанс отримати адекватне лікування – це усиновлення у країни “Заходу”.

Трішки цифр. Оскільки офіційний коефіцієнт смертності дітей та підлітків у російських дитячих будинках засекречені і дивлячись на цифри нижче, треба розуміти, що 60% дітей сиріт на утриманні держави мають тяжкі хронічні захворювання, а майже 30% інвалідність.

Беру для аналізу середній країні за допандемійний 2019 рік. Коефіцієнт смертності віком від 1 р до 14 років у РФ. Він становить 120 осіб на 100 тис. на рік. Коефіцієнт смертності у США складає 27 осіб на 100 тис. на рік.
Тобто різниця майже вчетверо. З 2013 року кількість усиновлень зі світу, де коефіцієнт смертності 120, у світ, де коефіцієнт смертності 27 скоротилася з 33% до 3%, тобто в 11 разів. Якщо припустити, що в російських дитбудинках немає окремих проблем (тобто в найкращому разі, але пам’ятаєте 60% хворих і 30% інвалідів), і 30 тис усиновлень на рік, то припустивши цифру можливих усиновлень (якби закону не було і було б далі 33% іноземних усиновлень) у 10 тис. сиріт на рік, тобто 100 000 тис. за десять років. Отримуємо вбитими російською державою щонайменше сто тисяч дітей, тільки тому, що якимось чиновним рилам, що прокралися, не дали тримати гроші в Американських банках.

Російський телеглядач до речі закон негідників привітав. А запропонований мною тут алгоритм підрахунку дітей позбавлених шансу на життя озвучив актор комік Сергій Білоголовцев на якомусь із балакучих шоу, натовп злісних дегенератів тут же кинувся його цькувати.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*