Home » Міжнародні відносини » Китай звинуватив США у незаконному вторгненні в акваторію островів Сіша

Китай звинуватив США у незаконному вторгненні в акваторію островів Сіша

Американський ракетний есмінець USS Milius без дозволу з боку Китаю увійшов до акваторії спірних островів Сіша (Парасельські острови) у Південно-Китайському морі. Про це заявив офіційний представник Південної зони бойового командування Народно-визвольної армії Китаю Тянь Цзюньлі, пише NSA.

Стверджується, що американський ракетний есмінець незаконно вторгся «в територіальні води китайського архіпелагу Сіша» 23 березня. Тим самим США, як заявив Тянь Цзюньлі, «підірвали мир та стабільність у Південно-Китайському морі».

Військово-морські сили супроводжували американський корабель, що залишає води спірних островів. Крім цього, китайські військові наполягли на тому, щоб USS Milius повністю вийшов із зони Парасельських островів. Тянь Цзюньлі додав, що війська Південної зони бойового командування НВАК продовжать вживати всіх необхідних заходів для «рішучого захисту» даної території та забезпечення її безпеки. Таким чином, як сказано у заяві, військові КНР мають намір добиватися миру та стабільності у Південно-Китайському морі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*