Home » Технології » Microsoft припинить використовувати розпізнавання облич

Microsoft припинить використовувати розпізнавання облич

Microsoft чудово усвідомлює зростаючу негативну реакцію на розпізнавання облич та у відповідь закриває важливий проект. Компанія заявила, що відмовиться від технології розпізнавання облич, яка, за її словами, може визначати емоції, а також такі характеристики, як вік, стать та зачіска.

Як повідомляє Engadget, це рішення прийнято через зростаючу негативну реакцію на технологію розпізнавання облич, а також потенціал для зловживань та дискримінації.

Нові користувачі програмного забезпечення Microsoft Face більше не матимуть доступу до цих функцій виявлення атрибутів. Поточні клієнти можуть використовувати їх до 30 червня 2023 року. Microsoft, як і раніше, використовуватиме цю технологію в «контрольованих» інструментах доступності, таких як Seeing AI для людей з проблемами зору.

Microsoft не перша компанія, яка замислилася про розпізнавання обличчя. IBM припинила роботу в цій сфері через побоювання, що її проекти можуть бути використані для порушення прав людини. Одна з найбільших у світі хмарних та комп’ютерних компаній відмовляється від штучного інтелекту, що може мати значний вплив.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*