Home » Війна » П’ята частина бойових підрозділів РФ в Україні розгромлена

П’ята частина бойових підрозділів РФ в Україні розгромлена

171-й день війни, яку Росія розв’язала проти України. Російські сили завдають ударів по українській цивільній, промисловій та військовій інфраструктурі.

П’ята частина підрозділів збройних сил Росії, залучених до бойових дій в Україні, розгромлена, повідомив у телефонній розмові з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. “Під час сьогоднішньої телефонної розмови в черговий раз звірили оцінки втрат росіян у цій війні. Ми відзначаємо, що противник несе значні втрати, передусім у живій силі – п’ята частина підрозділів ЗС РФ, залучених до бойових дій в Україні, розгромлена”, – написав він у Facebook.

За словами Залужного, активні бойові дії сьогодні тривають на 1300 км фронту, і Україна потребує посилення артилерійського вогню. Також він подякував Міллі та американській нації за вже надану Україні підтримку? – повідомляє DW.

На Сході України російські війська намагаються прорвати оборону українських військ у напрямках Олександрополя, Красногорівки, Авдіївки, Мар’їнки та Пісків, там зараз тривають жорсткі бої, повідомив Генштаб ЗСУ в традиційному вечірньому зведенні.

Зазначається, що на інших напрямках російські окупанти також намагалися наступати, однак отримали відсіч. Зокрема, в районах населених пунктів Питомник, Нової Дмитрівки, Долини, Івано-Дар’ївки та Виїмки.  Штурмовими діями російські війська також намагалися просунутися біля Яковлівки, Бахмута, Вершини та Зайцевого, але успіху не мали. “В окремих районах ще тривають бойові дії”, – йдеться у повідомленні.

У Генштабі ЗСУ повідомили також, що російські війська протягом дня обстрілювали населені пункти на Чернігівщині, Сумщині, Харківщині, Донеччині, Запоріжжі, Херсонщині.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*