Home » Міжнародні відносини » Російська дівчинка, котра повідомила про зґвалтування поміщена в психіатричну клініку

Російська дівчинка, котра повідомила про зґвалтування поміщена в психіатричну клініку

13-річна російська дівчинка Ліза, яка заявила про те, що її викрали і згвалтували в Берліні кілька мігрантів, зараз перебуває на лікуванні в психіатричній клініці. Про це в інтерв’ю Der Spiegel розповіла мати дівчинки 39-річна Світлана.

«Моїй доньці дуже погано», – наводить видання слова жінки.

29 січня в поліції Берліна повідомили, що продовжать пошуки двох чоловіків 20 і 22 років, підозрюваних в розпусних діях щодо школярки. За словами представника берлінської прокуратури Мартіна Штельтнера, спочатку надана Лізою інформація про те, що вона піддалася згвалтуванню з боку кількох чоловіків, виявилася помилковою. Насправді вона провела ніч в гостях у свого 19-річного знайомого, що вдалося встановити завдяки даним з її мобільного телефону. Звинувачень проти нього прокуратура висувати не буде, так як медична експертиза показала, що сексуального контакту між Лізою і її знайомим не було.

Проте в ході допиту в поліцейській дільниці дівчинка розповіла про низку інших епізодів, у тому числі про розпусні дії, застосованих щодо неї двома молодими людьми. Мабуть, зазначив Штельтнер, ця інформація відповідає дійсності.

Раніше офіційний представник прокуратури заявляв, що у відомства «є відомості про двох підозрюваних». Передбачається, що вони вступили в сексуальний контакт зі школяркою за взаємною згодою, але не в той день, коли вона пропала.

«Це в жодному разі незаконно, тому що мова йде про 13-річну дитину. Це розцінюється як розпусні дії », – пояснював Штельтнер.

Інформація про те, що три людини, імовірно мігранти з Близького Сходу, згвалтували дівчинку з російськомовної родини в Берліні, з’явилася в сюжеті «Першого каналу» від 16 січня. За словами родичів постраждалої, дитина пропала на шляху до школи вранці 11 січня в Берліні. Її знайшли через добу на вулиці.

У поліції Берліна пізніше заявили, що, згідно розслідування, в даному випадку не було ні викрадення, ні згвалтування.

Коментуючи ситуацію, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров висловив надію на те, що влада ФРН не стане намагатися «політкоректно забалакувати дійсність у внутрішньополітичних цілях». У відповідь глава німецького зовнішньополітичного відомства Франк-Вальтер Штайнмаєр звинуватив свого російського колегу у втручанні у внутрішні справи країни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*