Home » АРМІЯ » Терористи підтягнули до фронту двотисячний корпус та десятки танків, для прориву лінії оборони Маріуполя

Терористи підтягнули до фронту двотисячний корпус та десятки танків, для прориву лінії оборони Маріуполя

Поблизу населених пунктів Саханка та Заіченко терористи зібрали понад 2 тисячі чоловік і десятки танків та САУ, якими мають намір оточити Маріуполь та Волноваху.

 

Під Саханкою та Заіченко російські бандформування терористів накопичили резерви для наступу і подальшого оточення Маріуполя та Волновахи, передаєІНФОРМАТОР з посиланням на джерело у штабі оборони Маріуполя.

За їхніми словами, вказану інформацію підтверджують як українці на окупованих територях, так і дані військової розвідки та представників ОБСЄ. Зокрема йдеться про те, що у район населеного пункту Заіченко нещодавно зайшло близько 2 тисяч чоловік, – цю інформацію також підтвердили міжнародні спостерігачі. Це в 12 км від Маріуполя. У Саханці (15 км від Маріуполя) російські найманці накопичили танки (щонайменше – 25 шт) та близько 15 БМП.

Варто зауважити, що у Саханці знаходиться підземне сховище колишнього винного заводу, у якому можна приховати десятки одиниць військової техніки. За словами місцевих жителів, там можна сховати цілу танкову дивізію, а тому зовні, з повітря, це не буде видно. Представників ОБСЄ та міжнародних спостерігачів туди не допускають. За словами українських розвідників, у Саханці російські окупанти створили потужний склад боєприпасів, військової техніки та бази для зосередження удару по Маріуполю та Волновасі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*