Home » Міжнародні відносини » Трамп і Буш посперечалися через Росію

Трамп і Буш посперечалися через Росію

Претенденти на посаду президента США від Республіканської партії мільярдер Дональд Трамп і колишній губернатор штату Флорида Джеб Буш в ході теледебатів вступили в суперечку з приводу того, чи може Росія стати союзником США, передає CBS News.

На думку Буша, президент Росії Володимир Путін не може бути союзником Вашингтона. «Він атакує війська, які ми підтримуємо», – сказав політик, додавши, що не можна стверджувати, що Москва займає «правильну сторону в сирійському конфлікті».

У свою чергу Трамп заявив, що «Джеб повністю і абсолютно неправий». Мільярдер підкреслив, що він виступає за співпрацю з Росією. Він також зазначив, що США «повинні зрозуміти, з ким ми воюємо, за кого ми воюємо і що ми робимо». «У Сирії ми витрачаємо мільярди і мільярди доларів на підтримку людей, про яких ми й гадки не маємо, хто вони», – сказав Трамп.

Республіканець неодноразово висловлював свою прихильність політиці Росії. Так, 20 грудня 2015 року він заявив, що в разі обрання на пост президента США готовий порозумітися з президентом РФ Володимиром Путіним.

11 листопада Трамп похвалив дії російського керівництва по боротьбі з терористичним угрупуванням «Ісламська держава» в Сирії.

В кінці вересня Трамп оцінив лідерські якості Путіна, поставивши йому найвищу оцінку. Він також закликав не заважати Путіну боротися з ІГ, підтримав позицію російського лідера щодо президента Сирії Башара Асада.

Дональд Трамп – глава найбільшої будівельної компанії в США і власник світової мережі готелів і казино. Він є фаворитом президентської гонки з боку республіканців.

Джеб Буш офіційно оголосив про участь у президентських перегонах в червні. У боротьбі за право стати кандидатом республіканців йому, зокрема, протистоїть мільярдер Дональд Трамп, який зараз найбільш популярний з числа однопартійців.

У липні 2016 року демократи і республіканці проведуть Національны конвенти, на яких будуть обрані партійні кандидати. Вибори президента США відбудуться 8 листопада. Чинний президент США Барак Обама не може висуватися на третій термін.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*