Home » ПОЛІТИКА » У «Блоці Петра Порошенка» назвали можливу причину відставки Яценюка

У «Блоці Петра Порошенка» назвали можливу причину відставки Яценюка

Лідер фракції «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді України Юрій Луценко заявив, що відставка прем’єр-міністра Арсенія Яценюка можлива в тому випадку, якщо він відмовиться від запропонованих парламентською коаліцією кандидатур в уряд. Про це повідомляє УНІАН.

«Якщо прем’єр-міністр не хоче формувати дійсно коаліційний відповідальний уряд і буде відмовлятися від кандидатур тільки тому, що він не хоче з ними працювати, то може з’явитися постанова про відставку», – попередив Луценко главу кабміну в бесіді з журналістами у четвер, 4 лютого . При цьому він зазначив, що не бачить кандидата на посаду глави уряду.

Раніше президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічі з послами «Великої сімки» і Євросоюзу висловився за переформатування складу уряду.

Питання про зміни в уряді України знову виникло після того, як 3 лютого про свою відставку оголосив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус. Причиною такого рішення він назвав перешкоди для реформ в Україні через політичний тиск і корупційні схем в економіці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*