Home » СУСПІЛЬСТВО » У Польщі понад 60% біженців з України досі безробітні

У Польщі понад 60% біженців з України досі безробітні

Більше половини українців, які приїхали до Польщі після початку повномасштабної війни, досі залишаються безробітними. На це впливає кілька причин. Серед них —  незнання польської мови та відсутність пропозицій, які б відповідали їхній спеціалізації та компетенціям. Про це свідчать висновки звіту “Wygraj Rozwój” фундації Totalizatora Sportowego та Manpower, повідомляє Gazeta.pl. 

Так, респондентам пропонували визначити кілька основних причин труднощів у пошуку роботи. Згідно з аналізом, біженці вказали на незнання польської мови (54%), відсутність пропозицій, які б відповідали їхній спеціалізації та компетенціям (38%), а також відсутність пропозицій, зокрема підробітку (31%).

78% з тих, хто вже працює, влаштувались на роботу, яку пропонували. Проте планують знайти собі кращу. Половина опитаних працює за іншою спеціальністю нижче своєї компетенції. Лише 13% опитаних задоволені поточною посадою.

Респондентів також просили вказати важливі аспекти при пошуку нової роботи. Як свідчать результати, українці звертають увагу на привабливу заробітну плату (75%), близькість організації до місця проживання (57%), відповідність посади їхній кваліфікації та професії (57%). Важливими також є позитивні думки про роботу в тій чи іншій компанії (43%).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*