Home » Коментар експерта » ВОЇНИ ПРОТИ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ НАРКОТИКІВ В УКРАЇНІ!

ВОЇНИ ПРОТИ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ НАРКОТИКІВ В УКРАЇНІ!

Євгеній Кузнєцов, історик та військовий

Союз воїнів-добровольців (СВД) проти легалізації т.з. «легких наркотиків». Вважаємо, що міжнародна наркоманія лобіює це питання через фракцію «Слуга Народу» при сприянні Офісу Президента. Наркотики не бувають легкі, це банальна маніпуляція. Наркотики – є наркотики. Українці нищать себе алкоголем і нікотином. А влада замість боротьби з цією отрутою, хоче додати ще. Для заробітку на смертях, горі та сльозах українців!

Наркотики мають негативний вплив на здоров’я та призводять до залежності, що впливає як на фізичне, так і на психічне благополуччя. СВД занепокоєно щодо потенційних довгострокових наслідків, особливо якщо вживання наркотиків стане більш нормалізованим і доступним завдяки легалізації.

СВД стверджує, що вживання легких наркотиків може спонукати людей експериментувати з сильнішими та небезпечнішими речовинами, теорія «наркотичних воріт». Легалізація наркотиків може послужити кроком до збільшення рівня наркоманії.

Легалізація легких наркотиків призведе до підвищення рівня злочинності та суспільного безладу. Правопорушення, пов’язані з наркотиками, такі як керування автомобілем у нетверезому стані, можуть зрости та негативно вплинути на громадську безпеку. Особливо негативно доступність наркоти вплине на людей, що повернулися з війни (ПТС).

Легший доступ до наркотиків може призвести до збільшення вживання серед молоді, потенційно зашкодивши їхньому розвитку та результатам навчання. Вживання наркотиків, навіть якщо воно вважається легким, може погіршити когнітивні здібності, мотивацію та загальну продуктивність, що може мати соціально-економічні наслідки, проблеми в навчанні та соціалізації.

Легалізація та регулювання наркотиків створить значні проблеми для уряду, включаючи питання, пов’язані з оподаткуванням, контролем якості та правоохоронними органами. Особливо буде безлад в такій корумпованій державі, як Україна.

Міжнародна наркомафія, через політиків (котрі самі полюбляють «закинутись, курнути та нюхнути») вже роззявила щелепу на нашу незламну країну. СВД проти наркоти та деградації!

Читайте більше про боротьбу СВД з наркомафією: «Хто кришує наркомафію в Харькові» та «Наркомафия в Житомире процветает благодаря крышеванию со стороны милиции и прокуратуры».

Євгеній Кузнєцов,

Голова СВД

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*