Home » Війна » З тимчасово окупованої території вдалося повернути ще трьох дітей

З тимчасово окупованої території вдалося повернути ще трьох дітей

У Херсонській обласній військовій адміністрації повідомили про успішне повернення на підконтрольну Україні територію трьох дітей із опікунської родини. Ця родина виховувала трьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Двох хлопчиків та дівчинку віком від 11 до 17 років вдалося забезпечити повернення завдяки спільним зусиллям благодійної організації Save Ukraine, органів опіки та піклування, а також Служби у справах дітей.

Під час перебування на окупованій території діти були примушені відвідувати російську школу, а їх матір отримувала погрози забрати дітей у разі відмови. Це призвело до тиску та переслідування, що спричинило постійний стрес для всієї родини, яка майже не виходила з дому.

Зараз діти перебувають у безпечному місці, де отримують необхідну медичну і психологічну допомогу, а згодом їх чекає процес реабілітації.

З початку 2024 року на підконтрольну Україні територію вдалося повернути 38 дітей із Херсонської області, що є важливим кроком у забезпеченні безпеки та добробуту дітей, які потрапили у складні ситуації через окупацію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*