Home » СУСПІЛЬСТВО » ЗАЯВА СОЮЗУ ВОЇНІВ-ДОБРОВОЛЬЦІВ ЩОДО ВІДЕО-БЛОГУ ШАРІЯ

ЗАЯВА СОЮЗУ ВОЇНІВ-ДОБРОВОЛЬЦІВ ЩОДО ВІДЕО-БЛОГУ ШАРІЯ

Євгеній Кузнєцов, історик та військовий

Анатолієм Шарієм (підозрюваний у держзраді) розповсюджено у своєму відео-блогові інформацію про те, що громадянське розслідування, котре проведено Союзом воїнів-добровольців (СВД), під назвою «ШАРІЙ ЗАЙНЯВСЯ ВИМАГАННЯМ В УКРАЇНІ: погрози, підпали та спроба вбивства», що опубліковано в Газеті «Патріот» (patriot-zt.info) профінансовано громадянкою РФ – Поліною Реутовою.

Вказане твердження є інсинуацією та підтасовкою.

СВД жодного разу, ні в коментарях, ні у публікаціях не вказувало, що наші спонсори знаходяться на території держави агресора. Крім того, в одному із коментарів була вказана саме пані Ретова, а не Реутова. Фраза «стан ворога», та «друга сторона» тощо у коментарях та відео зверненні подається у розумінні – оточення пана Шарія (а не в РФ – прим. ред).

Ніяких коштів від громадян країни-агресора, а тим паче через банківські перекази через російські картки ми не отримували, та і фізично не можемо отримати через систему санкцій введених проти Москви. Більш того, наша публікація вийшла 02 лютого, тоді як перекази, що демонстрував пан Шарій розпочаті 03 лютого. В відео зі зверненням Голови СВД продемонстрований офіційний крипто-гаманець ЗСУ. Таким чином, ми оперуємо лише класичними банківськими рахунками і картками та не приймали жодних платежів з РФ. Що то за скриншоти, котрі продемонстрував пан Шарій зі внутрішніми переказами в Росії нам не відомо та не зрозуміло. Рахунків в РФ ні СВД ні наші члени не мають.

«Вордовський» документ з текстом та перелік сайтів цілком можливо створити і після виходу матеріалів, а на телефон розмістити змонтоване фото заставки з будь-якою датою. Ніяких доказів отримання коштів СВД або його членами від громадян РФ пан Шарій не продемонстрував. Ми отримали інформацію від українських журналістів, зробили запит до поліції, перевірили існування ЄРДР за фактом підпалу. СВД проведе внутрішню перевірку щодо можливої співпраці когось з наших членів з паном Шарієм.

Таким чином, заяви пана Шарія є нічим не підкріпленими, голослівними та вчиненими з метою дискредитації СВД.

Джерело:

Шарій Заява СВД

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*