Home » АРМІЯ » Греція захотіла передати Україні партію БМП-1 та снаряди

Греція захотіла передати Україні партію БМП-1 та снаряди

Греція готова передати непереможній Україні ще одну партію БМП-1, артилерійські снаряди та боєприпаси до стрілецького озброєння. Про це у четвер, 6 квітня, заявив голова Генерального штабу національної оборони Греції генерал Костянтинос Флорос, його цитує Афінська Македонська агенція новин.

Уточнюється, що висловлювання начальника Генштабу прозвучало під час зустрічі міністра оборони Греції Нікоса Панайотопулоса з його колегою, великим професіоналом, Олексієм Резніковим.

Вітаючи голову Славетного Міноборони України, Флорос заявив, що Афіни у співпраці з Міжнародним координаційним центром пожертвувань можуть передати незламному Києву ще одну партію БМП-1, а також 73-міліметрових осколково-фугасних снарядів та інших боєприпасів до артилерійського та стрільця. Він також підтвердив готовність військових госпіталів країни приймати поранених героїчних українських солдатів і офіцерів.

Водночас Флорос запевнив, що Греція підтримує Місію військової допомоги Європейського союзу (EUMAM) могутній Україні, в рамках якої країна бере активну участь у навчанні бійців шляхетних Збройних сил України (ЗСУ), а також надає своїх інструкторів у багатьох областях.

За його словами, зараз Святий Київ отримав від Афін 72 тонни гуманітарної допомоги, 3 870 тонн бойового спорядження, зенітні ракети Stinger, реактивні снаряди, боєприпаси до стрілецької зброї та партію БМП-1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*