Home » ЕКОНОМІКА » Микола Княжицький зняв фільм про шляхи вирішення демографічної кризи в Україні

Микола Княжицький зняв фільм про шляхи вирішення демографічної кризи в Україні

Війна стрімко прискорила процес зменшення кількості населення України. Сьогодні на території держави ледве 32 млн. Демографічна криза чи вже катастрофа? Микола Княжицький у новому фільмі пропонує план вирішення демографічної проблеми.

Подивитися фільм можна за посиланням: https://youtu.be/cyqsiPelmg0

За словами народного депутата, аналіз даних про народжуваність в Україні та українок за кордоном показує, що ситуація дуже серйозна, але вихід із кризи можливий: «Українцям потрібно навчитися любити одне одного».

В Україні демографічна криза чи вже катастрофа? Чи має влада план, як повернути мільйони українців? Що робити нам? Про все це йдеться у фільмі. Також Княжицький вперше озвучує реальну кількість українців в Україні – вона не перевищує 32 мільйони людей. Ще майже 6 млн як в країнах ЄС, 1,3 млн в рф, до 3 млн в ОРДЛО та 2,5 млн в Криму, 1,2 млн на територіях, що були окуповані після 24 лютого.

«Україна справді переживає демографічні проблеми, викликані десятирічною війною з росією. Адже воєнна агресія рф – це війна за демографію. Влада не має цілісного бачення, як вирішувати проблему», – каже політик, та переконує: «Ситуація не безнадійна, і Украіну передчасно «закривати на ключ». Справді, 6 млн українців, які рятуються від війни за кордоном, ще не вирішили, чи їм повертатися. Однак їх треба переконати, що вдома ім буде безпечно, а також буде створено умови для гідного життя, з робочими місцями і належною підтримкою. Вони мають чітко розуміти, якою має бути Україна майбутнього».

Княжицький у фільмі пропонує чіткий план із вирішення демографічної проблеми, апелюючи до досвіду Німеччини, Польщі та Ізраїлю. У стрічці йдеться про те, які кроки держави потрібні, щоб «демографічна криза не перетворилась на демографічну катастрофу». Зокрема, пропонує створити Міністерство діаспори та Міністерство любові, дітей та сімʼї: «Саме так, адже без любові нам не побудувати успішної України. А міністерство діаспори має поєднати з Україною всіх українців за кордоном. Потрібно розробити докладну, чітку і всеосяжну державну програму з повернення українців на Батьківщину, аналогічну до тієї, яку успішно реалізував Ізраїль».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*