Home » АРМІЯ » Навчання армії країни-агресору поблизу кордону

Навчання армії країни-агресору поблизу кордону

Росія провела танкові навчання біля кордонів України (Ростовська область РФ), а також на території анексованого Криму.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Міноборони Росії, передають Українськi Новини.

Понад 1,5 тис. танкістів з’єднань і військових частин Південного військового округу (ЮВО) провели бойові стрільби за п’ять днів бойового навчання в польових умовах, а також з великокаліберного зенітного кулемета. Танкісти вдосконалювали навички в поразці мішеней, що імітують рухомий танк, протитанковий гранатометний розрахунок та безвідкатну артилерійську зброю на дистанціях від 300 до 2000 м, – йдеться у повідомленні.

Навчання було проведено в умовах пустельної та гірсько-лісистої місцевості полігонів, розташованих у різних областях Росії – зокрема, Ростовської, – і на території анексованого Криму та невизнаних республік Абхазія та Південна Осетія.

Планом бойової підготовки екіпажів було передбачено вивчення тактики бою танкових підрозділів у наступу та обороні в денний та нічний час доби.

Законом про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях Росія визнана країною-агресором та окупантом. 20 лютого 2014 року Росія незаконно анексувала, а за формулюванням ГА ООН окупувала територію Автономної Республіки Крим. ЛНР і ДНР терористичними організаціями ні Україною ні міжнародним співтовариством не визнавалися, проте Російська Федерація сприяє сепаратистським формуванням на сході України.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*