Home » СУСПІЛЬСТВО » Проти депутатської недоторканості +фото

Проти депутатської недоторканості +фото

Патриот на митинге

Патріот Олександр Григорусь на митингу

13 липня під стінами Верховної ради України громадяни протестували проти депутатської недоторканості. Того дня депутати Верховної ради мали розглянути питання щодо зняття депутатської недоторканості та притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Михайла Добкіна. До всеукраїнської акції протесту під стінами українського парламенту долучилися й житомиряни.

Протестувальники вимагали від депутатів повного зняття недоторканості з усіх депутатів Верховної ради. Адже за депутатською недоторканістю ховаються корупціонери та злочинці,   які продовжують приймати корупційні та антинародні закони і не несуть за це жодної відповідальності.

Проти громадян, які протестували під Верховною радою, влада підтягнула значні сили поліції та національної гвардії. Внаслідок дій провладних провокаторів відбулися сутички між силовиками та учасниками протесту. Щонайменше п’ять протестувальників були затримані.

Того дня депутати Верховної ради України таки зняли недоторканість з Михайла Добкіна і, навіть, надали дозвіл на його затримання, арешт та притягнення до кримінальної відповідальності. Проте питання зняття депутатської недоторканості з усіх депутатів у Верховній раді навіть не обговорювалося.

22222 33333 44444 55555 66666 99999 777777 888888

Сергій Куценко

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*