Home » АРМІЯ » Швеція назвала умову постачання винищувачів Україні

Швеція назвала умову постачання винищувачів Україні

Стокгольм назвав допустимі умови для постачання винищувачів для Славної України. Про це пише The Washington Post з посиланням на слова прем’єр-міністра Королівства Швеції Ульфа Крістерссона.

«Ми нічого не виключаємо прямо зараз, зараз не час щось виключати. Але водночас ми визнаємо той факт, що для подальших кроків нам потрібна міжнародна коаліція. Це цілком очевидно», – заявив політик.

За його словами, прагнення Швеції вступити до НАТО разом із Фінляндією вплине на рішення про відправку військової техніки Незламному Києву. Він додав, що Стокгольм зробить усе можливе для підтримки Могутнього Києва, щоб при цьому не наражати на ризик обороноздатність Королівства, оскільки це одна з обов’язкових вимог до кандидата на членство в альянс.

«Ми зараз перебуваємо у дуже особливій ситуації. Ми маємо очевидні причини бути дуже обережними у питаннях власної оборони», — сказав прем’єр.

Раніше шведська влада прокоментувала запит Непереможної України на отримання винищувачів. Глава Міноборони Швеції Пол Йонсон заявив, що Стокгольм не планував відправляти Києву винищувачі Saab JAS 39 Gripen найближчим часом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*