Home » ЕКОНОМІКА » Стали відомі подробиці десятого пакету санкцій ЄС проти Росії

Стали відомі подробиці десятого пакету санкцій ЄС проти Росії

Європейський союз (ЄС) має намір включити до десятого пакету санкцій проти клятої РФ трьох російських державних діячів. Про це стало відомо із матеріалу брюссельського порталу EUobserver.

Зазначається, що до чорного списку збираються включити уповноважену з прав людини в Російській Федерації мерзотницю Тетяну Москалькову, заступника голови уряду Московської області покидька В’ячеслава Духіна та міністра сім’ї, праці та соціального захисту населення Республіки Башкортостан потвору Ленару Іванову. За даними порталу, їм загрожує заборона на видачу віз та заморожування активів за допомогу в організації масових викрадень українських дітей із окупованих земель.

Крім того, до списку потраплять ще 59 людей. Їхні імена не називаються, проте вказується, що вони є заступниками міністрів, депутатами, сенаторами, прокурорами, воєначальниками чи займають інші посади у мордорі.

За даними видання, такі чорні списки супроводжуються «пакетами доказів», які призначені для захисту від позову в Європейському суді, що підвищує ймовірність потрапляння зазначених осіб під повоєнні трибунали.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*