Home » Війна » Удари ворога по критичній інфраструктурі

Удари ворога по критичній інфраструктурі

Хвиля авіаударів по багатьох регіонах України протягом ночі призвела до поранень десятків мирних жителів та пошкодження критично важливої інфраструктури, включно з енергетичними та водопровідними системами. Особливо постраждала столиця Київ: багато будинків, лікарня та дитячий садок постраждали принаймні в чотирьох із 10 районів столиці, постраждали сотні людей.

Нові удари доповнюють невпинні бої та щоденні атаки на півдні та сході країни, які також тривали протягом останніх днів, особливо вплинувши на громади поблизу лінії фронту.

Відповідно до звітів служби безпеки та гуманітарних служб, авіаудари, подібні до сьогоднішнього, здається, почастішали за останні кілька днів і можуть свідчити про нову хвилю так званих «зимових» атак. Якщо ця прогнозована тенденція здійсниться, це, ймовірно, призведе до подальшого погіршення гуманітарної ситуації в Україні та вплине на реагування, подібно до минулої зими.

Водночас вчорашня кібератака на одного з найбільших операторів мобільного зв’язку в Україні вплинула на доступ мільйонів людей до життєво важливих державних послуг, які покладалися на Київстар як постачальника бездротового та дротового Інтернету, включаючи банківську систему, поштові послуги, а також повідомлення про авіанальоти. системи, які зазнали перебоїв або нестабільної роботи по всій країні.

Гуманітарні організації мобілізують екстрену допомогу після нещодавніх атак. Вони також активізували реагування на конкретні гуманітарні потреби, викликані або загострені холодною порою року, і вже охопили понад 800 000 людей на додаток до регулярної допомоги мільйонам, які страждають від наслідків війни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*