Home » Міжнародні відносини » Жертвами атаки бойовиків на місто в Нігерії стали понад 60 людей

Жертвами атаки бойовиків на місто в Нігерії стали понад 60 людей

В результаті атаки бойовиків на нігерійське місто Майдугурі загинули понад 60 осіб. Як пише Reuters, в нападі брали участь члени угруповання «Боко Харам» (з 2015 року носить назву «західноафриканських провінція” Ісламської держави “»).

Представник армії Нігерії Мустафа Анкас (Mustapha Ankas) повідомив, що постраждали жителі Далорі, східного передмістя Майдугурі. Він уточнив, що напад було скоєно увечері в суботу, 30 січня.

Ісламістське угруповання «Боко Харам» (в перекладі означає “Західна освіта – гріх”), змінила назву на «західноафриканських провінцію “Ісламської держави “» у квітні цього року. Це було зроблено після того, як на початку березня ватажок організації Абубакар Шекау присягнув на вірність «Ісламському державі», а в ІД погодилися прийняти клятву.

«Боко Харам» була утворена в 2002 році. Вона діє в основному в Нігерії і на території сусідніх з нею країн. Бойовики «західноафриканських провінції “Ісламської держави”» стоять за більшістю терактів, що здійснюються в регіоні. Ісламістам протистоять армії Нігерії, Чаду, Камеруну та Нігеру.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*