Home » Коментар експерта » адвокат Роман Гуртовенко: ГЕНІАЛЬНИЙ ПЛАН ШАХРАЙСТВА ЗА УЧАСТІ ПОСАДОВИХ ОСІБ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ!

адвокат Роман Гуртовенко: ГЕНІАЛЬНИЙ ПЛАН ШАХРАЙСТВА ЗА УЧАСТІ ПОСАДОВИХ ОСІБ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ!

Прочитавши про цю злочинну схему, у якій задіяні чини із Житомирської міськради, ви здивуєтеся, що таке взагалі можливо. Але, виявляється, ‒ у нашій країні і при нашій владі ‒ так! Хоча в це складно повірити.
Мова буде йти про одне побутове приміщення у багатоквартирному будинку, яких по місту дуже багато, і які лихо прихватизують особи, що відносяться до місцевої влади. Взагалі, нічого нового, так було при будь‒якій владі, і така тенденція продовжується. Проте, спосіб, у який це було зроблено, здивував навіть мене, хоча я маю 14 років юридичної практики.
Дійсно, у господарстві знадобиться все, тим більше коли дорвався таки до корита. Тому чиновники у міській раді не лише намагаються віддати під забудову для конкретної людини громадські місця відпочинку, такі як сквер на вул. Лятошинського, звести для себе МАФИ, а й украсти чуже, те, до чого вони не можуть мати будь‒якого відношення.
У Житомирі є великий монолітний багатоквартирний будинок, розташований за адресою: вул. І.Мазепи, 13/2 (колишня Мануїльського). У цьому будинку є приміщення колясочної, призначене для потреб жильців даного будинку. Зауважу, що таке побутове приміщення у будинку одне, там живуть багато інвалідів, всі вони ‒ залишилися «з носом» при своїх інтересах, які ніхто ніколи не збирається враховувати.
Існує технічний паспорт на будинок 1996 року, у якому значиться, що це ‒ саме приміщення колясочної. Чому я на цьому зосереджую увагу? Це насправді важливий момент, бо в подальшому Житомирська міська рада цей факт не визнала, і сказала, що приміщення споконвічно належало її як комерційне майно.
Не дивлячись на те, що приміщення колясочної згідно із ч. 2 ст. 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» може належати виключно співвласникам будинку на праві спільної власності, 06.09.2016р. Житомирська міська рада своїм рішенням №328 включає дане приміщення до списку об’єктів, які підлягають приватизації, та надає право його приватизувати Приватному підприємству «ТАІС‒1». Депутати за це рішення голосують.
Згідно держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб ‒ підприємців єдиним засновником ПП «ТАІС‒1» значиться чинний депутат Житомирської міської ради від опозиційного блоку Кучик Василь Карімович.
Далі відбувається найцікавіше. Приміщення міська рада продає уклавши договір купівлі-продажу № 5132 від 23.05.17 р. з ПП «ТАІС‒1», але в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно цей розділ, що був відкритий на об”єкт «нежитлове приміщення», ‒ закривається, і написано ‒ «погашено» (в законі підстав для його погашення не має). Державний реєстратор повинен був внести зміни, так як сформував новий об”єкт, а саме квартиру №1-а по вул. Івана Мазепи 13/2 згідно декларації ЖТ 141171861135 від 06.07.17 р., проте, приміщення просто зникло, а квартира просто з’явилася.
Так приміщення колясочної перетворилося на квартиру 1-а, що складається з однієї кімнати та службових приміщень. Власником уже значиться Фамілярська Світлана Іванівна.
Тобто, після того, як з ПП «ТАІС‒1» Житомирська міська рада укладає договір купівлі‒продажу, приміщення з незрозумілих підстав зникає взагалі, а натомість з’являється нізвідки житлова квартира №1‒а, і належить вона фізичній особі Фамілярській на тій підставі, що нібито вона ввела квартиру у експлуатацію у будинку, який стоїть багато років.
Отже, щоб захопити приміщення ‒ були проведені дуже складні юридичні маніпуляції за участі чиновників Житомирської міської ради шляхом підроблення численних документів, кінцевим наслідком яких стало перетворення цього приміщення на жилу квартиру №1а без зміни його цільового призначення, і оформлення права власності на квартиру за фізичною особою ‒ Фамілярською С.І.
Як зникло приміщення з Державного реєстру прав власності на нерухоме майно? ‒ Дуже велика загадка. З точки зору закону ‒ таке просто неможливо, хіба що у випадку фактичної загибелі майна. Натомість з’являється квартира, і належить вона тепер фізичній особі Фамілярській уже на іншій підставі, вдумайтеся ‒ декларації про готовність об’єкта до експлуатації ЖТ 141171861135 від 06.07.17р., що видана управлінням державного архітектурно‒будівельного контролю Житомирської міської ради. Право власності на квартиру за Фамілярською С.І. реєстрував державний реєстратор виконавчого комітету Житомирської міської ради Русецький І.В. Все сходиться на Житомирській міській раді. Впевнений, що всі ці дії вказані особи не могли вчинити без дозволу найвищого керівництва міської ради.
Уявіть собі, Фамілярська С.І. просто вирішила прийти і побудувати іще одну квартиру у житловому будинку, який стоїть багато років. По закону таке робити має право виключно забудовник, і то ‒ на етапі зведення будинку. Ідете ви собі по вулиці, бачите ‒ будинок стоїть, і думаєте: «А чому б у ньому не побудувати іще одну квартиру, але вже для себе». Тим більше, що якраз, по дивному збігу обставин, у будинку має з’явитися фактична вільна площа, бо фірма депутата Кучика В.К. вирішила припинити свою власність на приміщення відразу після приватизації. Потім ідете в архітектуру міськради, говорите про свої наміри, а вам кажуть: “Чому б і ні, будь-ласка, у нас все для людей”. Ви заповнюєте бланк декларації про будівництво квартири у висотному будинку, а потім приходите – і отримуєте на неї право власності.
За привласненням цього невеличкого приміщення стоїть величезний злочинний ланцюг, в який входять, у тому числі, посадові особи Житомирської міської ради.
До мене як до адвоката за захистом звернулися співвласники квартир. З приводу вказаного вище готуються заяви у правоохоронні органи, прокуратуру і суд. Позов про оскарження приватизації приміщення і визнання права власності на приміщення за співвласниками квартир у будинку ‒ вже знаходиться на розгляді у Корольовському суді. Маю надію на реакцію правоохоронної системи, це стане тестом на предмет того, чи заодне наші правоохоронці з чиновниками міської ради. Якщо правоохоронні органи дійсно незалежні, то справа однозначно має закінчитися притягненням винних осіб до кримінальної відповідальності. Проте, ми готові до важкої і виснажливої боротьби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*