Home » Кримінал » Два друга Розенблат та Сухомлин обкрадають військових?

Два друга Розенблат та Сухомлин обкрадають військових?

Євгеній Кузнєцов, історик та військовий

Партнер Сухомлина Борислав Розенблат разом з дружиною поставляли ВСУ неякісні дрони на сотні мільйонів гривень, про це пишуть центральні ЗМІ. Натякають, що не обійшлося без «відкатів» в Офіс Президента. А ми то, житомиряни, знаємого того Розенблата вже давно і нічому не дивуємся. Бо грабує нас цей клан вже багато років. Президент ні кого не посадив, а навпаки, допомогає їм.

Сухомлин та Розенблат – партнери та соратники! Ще з часів, коли ці двоє були та є членами команди «БПП». Мер Сухомлин жодного разу, після того, як було озвучено,що вони є членами однієї команди не відхрестився від цього і не засудив діяльність свого вірного товариша.

 На останніх виборах мера, які були виборами без вибору, Сухомлин зміг висунути в свої «опоненти» своїх же контрольованих кандидатів. Всім відомо, про довготривалі партнерські відносини між Сухомлином та сімєю Розенблатів. Розенблат та Сухомлин були соратниками по партії, бізнес Розенблатів процвітав та процвітає при Сухомлині. Фірма Розенблатів при Сухомлині змолга приватизувати за копійки готель «Житомир» в центрі міста. Приватизація відбулась після виборів мера, коли дружина Розенблата – нібито опозиційний кандидат у мери – відібрала та зливала голоси опонентів Сухомлина.

Команда Порошенко: Гундич, Сухомлин, Зубко, Розенблат

Не завадила цій співпраці і гучна кримінальна справа проти Борислава Розенблата. Більш чотирьох років тому Розенблат намагався отримати 300 тисяч доларів за незаконний видобуток бурштину в Житомирській області.

Замість дронів Сухомлин шле військовим бруківку. Нещодавно у Житомирі спалахнув скандал: жителі міста обурені, що під час повномасштабної війни у місті вкладають дорогу бруківку та плитку. За словами ветерана АТО, активіста Олександра Швецова, у багатьох місцях лежав або абсолютно нормальний асфальт, або ціла плитка, яку влада вирішила зняти, щоб покласти нову, передає ТСН.

«Це масова абсолютно ситуація, бо це відбувається по всьому місту. Весь Житомир, щоб ви розуміли, в бруківці цій. Якщо бруківка десь не покладена, то стоять просто великі гори цих плиток, які видно, що буквально вчора-сьогодні завезли, і що на цьому місці будуть класти. Тому і виникають у нас такі думки про те, що просто наші чиновники на цьому відмивають кошти», – каже Олександр Швецов.

В цей час Сухомлин намагався жалюгідно виправдовуватися.  «Із підприємцями у нас є домовленість: цю плитку, яку вкладали вони, ми знімаємо і передаємо військовим частинам», – говорить очільник міста. Люди кричали меру, що треба військовим дрони! А він посилав їм БРУКІВКУ!

Для фронту волонтери, а бюджет на розпил

В той самий час, повідомляють розслідувачі BIHUS.INFO, фірма партнерів та соратників Сухомлина сімї Розенблатів отримала 650 млн гривень на безпілотники, ЯКІ НЕ ЛІТАЮТЬ!

Bihus.info повідомляє, що у грудні 2022 року Міноборони уклало угоду на 807 мільйонів на 55 безпілотних авіаційних комплексів «HAWK» і сплатило аванс на 650 мільйонів.

Їх мала виготовити до середини серпня ТОВ «Українська авіаційна система», якою володіє у тому числі дружина екснардепа Борислава Розенблата. Розенблат неодноразово говорив, що цей проект його «дітище». Компанія мала до 15 серпня здати замовнику усі 55 комплексів, однак під цю дату здала один.  За місяць до здачі контракту виробник організував навчання для пілотів. Видання поспілкувалось з військовими, які були на навчаннях. За їхніми словами, три чверті не літають!

Сама фірма Розеблата знаходиться за адресою місто Житомир, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10. Десь серед гаражів!  І тут увага: кінцевим бенефіціаром ТОВ «Українська авіаційна система» є Пожидаєв Костянтин Едуардович – соратник мера Сухомлина та Розенблата по партії Порошенко! Протеже нашого славного мера!

Найближчим часом очікуйте на подробиці, куди йдуть під керівництвом Сухомлина гроші з місцевого бюджету під час війни.

Голова Союзу воїнів-добровольців

Євгеній Кузнєцов

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*