Home » Війна » Секретар РНБО України Данилов: у Криму вбито іранських інструкторів

Секретар РНБО України Данилов: у Криму вбито іранських інструкторів

Секретар Ради безпеки України Олексій Данилов в інтерв’ю британській газеті Guardian підтвердив, що іранські інструктори, які навчали російських військових поводженню з БПЛА іранських моделей, убито ЗСУ.

У жовтні про їхню загибель повідомляли ізраїльські ЗМІ. Росія та Іран заперечують, що в Криму розміщені іранські інструктори (про це раніше заявляли американські спецслужби).

“Вас не має бути там, де вас не повинно бути, – сказав Данилов. – Вони знаходилися на нашій території. Ми їх сюди не запрошували, і якщо вони співпрацюють із терористами та беруть участь у знищенні нашої нації, ми повинні їх убити”.

Росія також заперечує закупівлю у Ірану БПЛА “Шахед 136”, яку Тегеран частково визнав, заявивши, що поставив їхню “невелику кількість” Росії до початку повномасштабного вторгнення в Україну.

“Іранці продовжують наполягати, що не вони постачають Російській Федерації зброю, але нам потрібне підтвердження. Чи є вона у нас сьогодні? Його немає”, – прокоментував позицію Ірану Данилова.

“Ми розуміємо, що ці штуки не літають, якщо не навчити людей з ними поводитися, а у росіян не вистачить мізків, щоб розібратися самим… У сучасному світі нічого неможливо приховати. Коли все стане відомо публіці – питання часу”, – додав він.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*