Home » ВІДЕО » Українська діаспора шукає шляхи припинення війни в Україні

Українська діаспора шукає шляхи припинення війни в Україні

24 березня у центрі Бухареста (Столиця Румунії) біля Тріумфальної арки зібралася українська діаспора на акцію на підтримку мирних ініціатив Зеленського. Спікер акції Тетяна Макаренко звернулася до Зеленського з проханням розгромити РФ і говорити лише про репарації.

Подібні ініціативи давно озвучував і екс-головком Залужний і кандидат у президенти Арестович. На свою акцію українці замовили дирижабль із написом «Стоп Путін», проте поліція не дала можливості його повністю накачати. Бензиновий генератор, який необхідний для підтримки тиску в рекламному дирижаблі, загрожував безпеці мітингувальників і поліція вимагала прибрати його. Також варто відзначити, що поліції приїхала величезна кількість екіпажів, у тому числі рятувальники та кінологи з собаками. Після трагічних подій у Москві поліція дуже гостро реагує на акції, пов’язані з Росією.

Мітингувальники кричали «Путину Гаага» та вимагали мирних переговорів лише на умовах Києва. «Ми віримо нашому мудрому Президенту Зеленському» – заявила речник заходу!

РФ – визнана країною агресором, а її політичний режим тоталітарним та нацистським.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*