Home » ЕКОНОМІКА » «Укрнафта» оновлює обладнання під стандарти API

«Укрнафта» оновлює обладнання під стандарти API

У 2023 році «Укрнафта» успішно завершила 4 635 закупівель для видобувних, технологічних та інших потреб на суму 6,24 млрд грн.

Крім того, підприємство уклало зовнішньоекономічні договори. «Це, насправді, без перебільшень, прорив для компанії. У 2023 році «Укрнафта» підписала меморандум з The American Petroleum Institute та взяла курс на міжнародні стандарти видобутку та сервісу і заміну застарілого російського, білоруського та радянського обладнання на кращі сучасні технології», – зазначив директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький.

Зараз компанія вже має укладені договори та рамкові угоди зі світовими лідерами в галузі нафтовидобутку та нафтосервісу:
З американською Baker Hughes GmbH на закупівлю 34 установок електровідцентрових насосів; перша партія поставлена 4 січня 2024, наступні поставки плануються у лютому. Також погоджено замовлення 309 таких установок та супутнього обладнання, постачання партіями протягом 2024 року.

З китайською Laizhou City Rising Star Artificial Lift CO. LTD на закупівлю запчастин до електровідцентрових насосів, що вже працюють на свердловинах.

З китайською Changfeng Wire and Cable на закупівлю кабелю нафтопогружного. 

З американською Weatherford Products GmbH на закупівлю 478 штангових глибинних насосів.

З німецькою Oil Dynamics GmbH на 200 установок електровідцентрових насосів, перша партія 50 штук вже доставлена на склад в Долині.

Крім того, укладено рамкову угоду з ТОВ «Везерфорд Україна» на виконання робіт та послуг і постачання обладнання для геологорозвідки, буріння, розробки, видобутку, інтенсифікації свердловин та родовищ. В рамках співпраці за цією угодою вже надано послуги з геофізичних досліджень та спуску обсадної колони на одній із свердловин, а також очікується постачання 2 дозувальних установок подачі рідких хімікатів.

Підписана також рамкова угода з саудівською Alkhorayef Petroleum Company на закупівлю обладнання для свердловин, в рамках якої узгоджено перше замовлення на постачання у 2024 році 50 установок електровідцентрових насосів та супутнього обладнання.

Поступово, крок за кроком, «Укрнафта» впровадить сучасні технології і остаточно перейде до концепції цифрової свердловини та цифрового родовища. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*