Home » Комментарий эксперта » Андрій Лактіонов: про вдячність українських можновладців

Андрій Лактіонов: про вдячність українських можновладців

Андрей Лактионов. Главред, политолог и юрист.

Андрей Лактионов. Главред, политолог и юрист.

Минулого тижня в Україні відзначали День Збройних сил України та Міжнародний день волонтера. За повідомлення Житомирської обласної державної адміністрації голова облдержадміністрації Ігор Гундич привітав волонтерів та військовослужбовців.

Спочатку Ігор Петрович в обласній державній адміністрації привітав волонтерів. Вручив їм відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», подяки та квіти. Також розповів, за що волонтерам такі нагороди і подякував їм.

Того ж дня, але трохи пізніше, голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич вже у гарнізонному Будинку офіцерів  привітав військовослужбовців області із наступаючим Днем Збройних сил України. Ігор Петрович вручив Почесні грамоти кращим військовослужбовцям і подарував військовій частині телевізор для використання у навчанні. А також розповів за що військовим такі нагороди і подякував їм.

Безумовно, честь і хвала українським волонтерам і українським військовим. Адже їм дійсно є за що подякувати і вони цього, насправді, заслужили. Проте, коли голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Петрович Гундич багато розповідав про те, за що дякував волонтерам і військовим, то, схоже, забув розповісти дещо. А також забув за це дещо подякувати.

Справа в тому, що коли Ігора Петровича призначали головою облдержадміністрації, то він, як і належить, оприлюднив декларацію щодо свого майнового стану. А в тій декларації є багато чого та чимало цікавого.

У своїй декларації серед квартир, офісів, млинів, складів, земельних участків та іншого набутого майна Ігор Петрович вказав, що 17 грудня 2014 року набув право на 223 тисячі 873 квадратних метри землі у селі Буряки Бердичівського району. Того ж дня Ігор Петрович ще набув право, але вже на 1 мільйон 128 тисяч 298 квадратних метрів землі у тому ж селі Буряки Бердичівського району. І того ж дня і в тому ж селі Ігор Гундич ще набув собі право на 205 тисяч 253 квадратних метра землі!

Вже за два місяці, 25 лютого 2015 року, у цьому ж селі Буряки Бердичівського району у 100-відсоткову власність Ігор Петрович Гундич отримав 2 земельні ділянки площею 40 тисяч 199 та 20 тисяч 826 квадратних метрів.

До речі, сільським головою села Буряки, який передавав  Ігору Петровичу Гундичу ту землю, є такий собі Олександр Петрович Гундич, 1981 року народження, який є рідним братом сьогоднішнього голови Житомирської облдержадміністрації.

До чого це все, запитаєте? А до того, що і в грудні 2014 року, і в лютому 2015 року українські патріоти, військові і волонтери віддавали своє життя та здоров’я за український народ та боронили українську землю. А Ігор Петрович набував право і власність на цю землю. Точніше, на мільйони квадратних метрів української землі. Проте минулого тижня Ігор Петрович Гундич забув про це розповісти українським волонтерам і військовим та подякувати їм за це.

Вибачте, але на цьому все і всього всім доброго.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*