Home » ЕКОНОМІКА » Туреччина очікує “зернові коридори” з портів України

Туреччина очікує “зернові коридори” з портів України

Туреччина докладає всіх зусиль для досягнення швидких позитивних результатів щодо формування «зернових коридорів» з українських портів. Про це заявив міністр національної оборони Туреччини Хулусі Акар у бесіді з журналістами у середу в Анкарі, повідомляє Анадолу.

Акар привернув увагу до особистих зусиль президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана у питанні врегулювання «продовольчої кризи», що вибухнула після початку війни між Росією та Україною. За його словами, відповідні інстанції Туреччини роблять кроки в цьому напрямку в контексті доручень президента Ердогана.

Турецький міністр зазначив, що однією зі складових проблеми є забезпечення безпеки судноплавства в Чорному морі, для чого налагоджений діалог з Україною, РФ і ООН.

Глава Міноборони не виключив, що незабаром турецька делегація може відвідати Росію, або ж російська делегація прибуде на переговори до Туреччини.

«Ще одним питанням є усунення мінної загрози та захист портів. Наявний рамковий план ООН, який залишається предметом обговорень. Зусилля Туреччини високо оцінюються і закордонними політиками та структурами», – сказав Акар.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*