Home » ПОЛІТИКА » Українці поставили двійку українській владі

Українці поставили двійку українській владі

Порошенко і Гройсман отримали сумні оцінки від українців. Такими є результати нещодавного соціологічного опитування, проведеного дослідницькою компанією Active Group. Тим, кого опитували соціологи, було запропоновано оцінити за п’ятибальною шкалою роботу президента та прем’єр-міністра України.

На запитання соціологів «Як ви оцінюєте роботу президента України» понад 25% респондентів оцінили роботу найнижчою оцінкою та поставили йому «Одиницю». Майже 25% поставили Порошенко «Двійку»30% опитаних поставили главі держави «Трійку». Про те, що президент працював на “4” і “5”, вважають понад 11 та майже 7% респондентів відповідно.

Не кращі оцінки й у прем’єра. Найбільша кількість респондентів, а це понад 31%, незадоволені роботою Гройсмана і поставили йому «Одиницю». Майже 24% опитаних оцінили роботу прем’єр-міністра на «Двійку». Понад 28% українців поставили прем’єру «Трійку». Лише 13% респондентів оцінили роботу голови уряду на «Чотири», а 1,6% українців поставили Гройсману «П’ятірку».  

 Тобто майже 83% респондентів негативно оцінюють роботу як президента, так і прем’єр-міністра України. І на запитання щодо необхідності проведення дострокових виборів до Верховної Ради України та Президента України – «ЗА» висловилися 43,6 та 42,7% українців відповідно. 

Так, на «двійку», на думку українців працює українська влада. Проте, не так думає і не так вважає Президент України та члени його партії  «Блок Петра Порошенка «Солідарність». І, нещодавно, президент Порошенко заявив, що розпуску парламенту та позачергових виборів не буде. І що цього він нікому не подарує.

 А щодо Гройсмана? Ні, у відставку він не піде і нікому, як і президент, цього не подарує. До того ж, незабаром він буде демократично обраний лідером президентської партії та очолить «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Який на сьогодні очолює ще один видатний український політик та державний і громадський діяч сучасності Віталій Клічко.

 І ось так українська влада відповідає українцям, які ось так, на «Двійку»,  про неї думають…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*