Home » Війна » Через обстріл рашистів горіла ТЕС в Івано-Франківській області

Через обстріл рашистів горіла ТЕС в Івано-Франківській області

Російські військові завдали ракетного удару по Бурштинській ТЕС. Про це розповіла у своєму Telegram голова Івано-Франківської обласної адміністрації Світлана Онищук, повідомляє Depo.Прикарпаття.

“Сьогодні наша область знову зазнала ракетних обстрілів. Є попадання Бурштинською ТЕС, внаслідок якого виникла пожежа. Усі служби працюють на місці аварії. Жертв немає. Дорога біля Бурштинської ТЕС перекрита”, — зазначила Оніщук.

Станом на 16:40 пожежу на Бурштинській ТЕС ліквідовано.

Бурштинська теплова електростанція — розташована біля міста Бурштин (Івано-Франківська область) на перетині ліній електропередач, що з’єднують Україну з Угорщиною, Румунією та Словаччиною.

Бурштинська ТЕС входить до складу ПАТ «ДТЕК Західенерго».

З 1 липня 2002 року Бурштинська ТЕС відокремлена від об’єднаної енергосистеми України і працює у складі т. зв. «Бурштинського острова» і паралельно з об’єднаною енергетичною системою європейських країн (UCTE). Робота в межах «острова» вимагає завантаження до дев’яти енергоблоків станції, тоді як перед тим на станції працювали не більше шести енергоблоків.

Приєднання до UCTE відкрило можливості для збільшення експортних поставок електроенергії з України. Таким чином, атакуючи Бурштинську ТЕС, РФ нанесла удар по Європейським країнам, до яких експортувалася електроенергія що була на ній вироблена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*