Home » ПОЛІТИКА » Депутати «Євросолідарності» обговорили з послом Франції підтримку України

Депутати «Євросолідарності» обговорили з послом Франції підтримку України

Народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» провели зустріч із послом Франції. Про це повідомила співголова фракції Ірина Геращенко.

«Продовжуємо добру традицію зустрічей «Європейська Солідарність» з послами країн G7. Напередодні саміту Великої Сімки обговорили підтримку України з послом Французької Республіки Гаелем Весьєром», – пише Геращенко у соцмережах.

«Подякували Франції за ініціативу її президента Е.Макрона направити інструкторську місію, з нетерпінням чекаємо навчання наших пілотів і передачу літаків та іншого обладнання», – зазначає Геращенко.

«Окрім безпекових питань, торкнулися ситуації в енергетиці, децентралізації, боротьби з корупцією. Окрема тема – демократичний розвиток України, яку так відважно захищають наші воїни. Обмінялися думками з цих питань», – повідомила народна депутатка.

«Чекаємо позитивних новин вже в червні щодо затвердження переговорної рамки для членства України в ЄС, й дякуємо Франції за підтримку в цьому. Так само від позиції Франції багато залежить щодо членства України в НАТО», – переконана Геращенко.

«Й, звичайно, торкнулися теми виборів в самій Франції, за якими наша команда уважно слідкує, усвідомлюючи їх важливість для України», – резюмує Ірина Геращенко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*