Home » Армия » Джемілєв розповів про намір Туреччини поставляти військове спорядження Україні

Джемілєв розповів про намір Туреччини поставляти військове спорядження Україні

Лідер кримськотатарського меджлісу Мустафа Джемілєв заявив, що Туреччина готова розглянути можливість поставки військового спорядження Києву, повідомляє в середу, 10 лютого, «РБК Україна».

«Я три дні тому передав міністру оборони лист з військового відомства Туреччини про те, що вони готові розглянути питання про постачання необхідного спорядження», – сказав він.

Джемілєв зазначив, що незабаром військова делегація Туреччини відвідає Україну. Лідер меджлісу також уточнив, що поставки озброєнь, що знаходяться «в системі НАТО», повинні бути схвалені керівництвом Північноатлантичного альянсу. Але Анкара може постачати самостійно зброю, вироблену всередині країни, повідомив він.

Раніше в середу Джемілєв заявив, що анонсована меджлісом морська блокада Криму неможлива.

«Повномасштабна морська блокада можлива тоді, коли в наявності достатня кількість військових кораблів. У нас немає таких ресурсів », – визнав він. Також він висловив надію на те, що перервати сполучення півострова з Росією буде можливо, якщо «підійдуть кораблі НАТО».

Лідери меджлісу регулярно виступають із заявами про можливість силових дій щодо Криму. 18 січня один з представників цієї організації Ленур Іслямов заявив, що в Херсонській області створено кримсько-татарський добровольчий батальйон. У підрозділ вже записалося близько 250 осіб. Планується, що він буде укомплектований до 580 осіб.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*