Home » Коментар експерта » Ірина Геращенко: голова ВР не погодив відрядження комітету закордонних справ для спільного засідання з колегами в німецькому Бундестазі

Ірина Геращенко: голова ВР не погодив відрядження комітету закордонних справ для спільного засідання з колегами в німецькому Бундестазі

Комітет закордонних справ ВР отримав унікальне запрошення провести спільне засідання з комітетом закордонних справ Бундестагу, однак голова Верховної Ради Стефанчук не погодив це відрядження. Про це повідомила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Навесні 2022-го саме німецькі парламентарі змінили позицію уряду щодо поставок ЗСУ зброї. Цьому передувала наша велика робота, особисті зустрічі, спілкування, адвокація і зараз маємо в Бундестазі справжніх друзів. Сьогодні Україна зникає зі шпальт німецьких ЗМІ, головна увага подіям в Ізраїлі і Смузі Газа. Нам треба боротися за підтримку, військову і фінансову, без якої Україна зараз не виживе», – застерігає Геращенко.

«Голова ВР Стефанчук не погодив відрядження комітету. Хоч цей обмін є в затвердженому календарному плані нашої роботи. Але Стефанчук вимагає офіційного запрошення спікера Бундестагу, мовляв, що таке комітет і хто такий його голова. Схожа ситуація з візитом до наших колег з профільного комітету Європарламенту. Стефанчук вимагає запрошення Роберти Мецоли», – пише депутатка .

«Соціальні ліфти винесли на самий верх осіб, які гадки зеленої не мають, що таке парламент і яку вагу мають парламентські комітети в європейських країнах. Без уяви про норми протоколу і політичної культури. Й сьогодні ці особи самостверджуються, руйнуючи парламентаризм в Україні, щодня його принижуючи і дискредитуючи», – зауважує Ірина Геращенко.

«Журналістам – міжнародникам час взяти коментарі в пана Мережка і членів комітету закордонних справ про те, в що перетворився наш колись найвпливовіший комітет парламенту», – переконана Геращенко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*