Home » ЕКОНОМІКА » На Європу чекає найсуворіша зима за останні 60 років

На Європу чекає найсуворіша зима за останні 60 років

Європейський союз, як і вся Європа, заплатить більшу ціну за антиросійські санкції. Про це віце-прем’єр Румунії Келемен Хунор заявив в ефірі телеканалу B1 TV.

За його словами, на континент чекає найсуворіша зима за останні 60 років.

“Це буде важка зима, і я сподіваюся, що у нас не буде проблем з газом, але він буде дорожчим, це зрозуміло, така ситуація. Раніше ми ухвалили закон, який встановлює ціни до квітня 2023 року, щоб пережити зиму, яка, за нашими оцінками, буде суворою зимою, а також на електроенергію. Але, оскільки вона дорожчає всюди в Європі, це буде важка зима, можливо, найсуворіша зима за останні 40, 50, 60 років навіть для всієї Європи, на жаль”, – сказав Хунор.

Нагадаємо, західні країни посилили санкційний тиск проти Росії через війну в Україні. У рамках антиросійської кампанії Європарламент закликав запровадити ембарго на постачання газу та нафти з Росії. Агентство Bloomberg повідомляло, що Євросоюз має намір встановити останній термін для розірвання довгострокових контрактів на імпорт російського газу. Міністр фінансів Франції Бруно Ле Мера також заявляв, що країна готується до повної відмови від постачання російського газу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*