Home » ПОЛІТИКА » Рейтинг “ЄС” та Порошенко зростає, Зеленський втрачає підтримку

Рейтинг “ЄС” та Порошенко зростає, Зеленський втрачає підтримку

“Європейська Солідарність” – лідер партійного рейтингу України. Якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчим часом, політичну чинність підтримали б 17,1% українців.

“Слуга народу” опустилася на друге місце, рейтинг становить 15%. Такі результати показало опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного з 26 до 29 листопада. Це вже друге опитування КМІС цього року, яке закріплює лідерство за “Європейською солідарністю”. Крім того, більшість опитаних вважають “Європейську Солідарність” головною та реальною опозицією до влади. Таку думку поділяють 28,6% опитаних українців.

Слід зазначити, що разом із партійним рейтингом зростає і особиста підтримка Петра Порошенка. За місяць вона збільшилась на 2,2%. Водночас рейтинг президента Володимира Зеленського стрімко падає. Таку тенденцію показують різні соціологічні опитування, проведені у жовтні та листопаді. Його підтримка коливається не більше 22-25% і продовжує падіння. Також скорочується розрив між Порошенком та Зеленським. Соціологи зазначають, що зміна симпатій українців пов’язана зі втомою від безпорадності влади. “Вагнергейт”, офшори, загострення на Донбасі, економічна криза – налаштовують критично навіть найвідданіших прихильників Зеленського.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*