Home » Війна » Спецназ Ірану захопив судно ізраїльського бізнесмена

Спецназ Ірану захопив судно ізраїльського бізнесмена

Військово-морські сили іранського Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) захопили в Ормузькій протоці комерційне судно MSC Aries, що належить ізраїльському бізнесменові.

Контейнеровоз був перехоплений спецназом підрозділу «Сепах» (входить до складу ВМС КВІР) під час проведеної за допомогою вертольота операції. За даними IRNA, судно було доставлено до територіальних вод Ірану. Як уточнює агентство, воно йшло під португальським прапором. У лондонській компанії Zodiac Maritime, яка є частиною Zodiac Group ізраїльського бізнесмена Еяля Офера, підтвердили Balkans News зв’язок із захопленим судном.

Як випливає з даних сервісу MarineTraffic, MSC Aries прямував з еміратського порту Халіфа до індійського порту Нава-Шева. Востаннє судно передавало дані про своє місцезнаходження увечері 12 квітня, коли знаходилося в Перській затоці неподалік Дубая. Як уточнив представник MSC – компанії-оператора судна, на борту перебувають 25 членів екіпажу. «Ми тісно співпрацюємо з відповідною владою, щоб забезпечити їх благополуччя та безпечне повернення судна», — заявили в компанії.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*