Home » ЕКОНОМІКА » «Укрнафта» отримала перші 50 насосів Oil Dynamics: частина вже працюють на свердловинах

«Укрнафта» отримала перші 50 насосів Oil Dynamics: частина вже працюють на свердловинах

Індустрія 4.0 на родовищах «Укрнафти»: перші 50 насосів німецької Oil Dynamics прибули в Україну. Перші два вже працюють на свердловинах.

Працівники НГВУ «Долинанафтогаз» разом з представниками Oil Dynamics вперше провели монтаж нових установок на двох свердловинах. З процесом ознайомилися працівники інших регіонів – вони теж працюватимуть з новим обладнанням.

50 установок електровідцентрових насосів, які допомагають інтенсифікувати видобуток, будуть розподілені між східним та західним підрозділами компанії майже порівну – 27 на 23 відповідно.

«Очікуємо поставку ще 150 установок електровідцентрових насосів партіями по 50 штук. Комплексне рішення від Oil Dynamics GmbH – це електричні насосні системи, станції керування та програмне забезпечення, що підвищує життєвий цикл обладнання за допомогою безперервного віддаленого моніторингу», – зазначив директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький.

Розроблене та виготовлене у рамках концепції «Індустрія 4.0», воно повністю відповідає стандартам АРІ, які впроваджує «Укрнафта».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*