Home » СУСПІЛЬСТВО » 30 тисяч гривень стипендії для бажаючих перейти в ІТ

30 тисяч гривень стипендії для бажаючих перейти в ІТ

Кабмін затвердив грантову програму підтримки розвитку IT-сектору та стартапів у сфері високих технологій. Про це у п’ятницю, 24 червня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє прес-служба Кабміну.

Так, держава надасть від 750 тис. грн. до 3,5 млн. грн. для відповідних стартапів. Адміністрацію цієї програми буде Український фонд стартапів.
“Головні критерії фінансування: створення п’яти робочих місць, а також наголос на розробці нових технологій та рішень”, – зазначив Шмигаль.
Крім того, Кабмін запустив програму Старт в IT – надання стипендій у розмірі до 30 тис. грн. на навчання та здобуття навичок молодшого розробника, дата-аналітика або графічного дизайнера.
“Ця програма не для студентів і не для IT-фахівців. Ця програма для людей, які мають попередній досвід роботи, але зараз, наприклад, цю роботу втратили або перебувають у простої і хочуть оволодіти новими навичками для нової кар’єри. Держава надає таку можливість. IT-фахівці за останні роки стали справжнім середнім класом в Україні, тому ми зацікавлені в тому, щоб їхня кількість лише збільшувалася”, – зазначив прем’єр.
Зазначається, що гроші в рамках програми Старт в ІТ можна буде витратити лише на оплату школи або курсів, які визначить Міністерство цифрової трансформації. Загалом, за словами глави уряду, держава надасть змогу розпочати кар’єру в IT для 60 тисяч українців. Загальний бюджет програми складає 1,8 млрд. грн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*