Home » Війна » Депортовані українці зможуть повернутись додому без паспортів

Депортовані українці зможуть повернутись додому без паспортів

Депортованих українців, які матимуть змогу дійти до кордону з Україною, пропускатимуть і без документів. Про це заявила віце-прем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук в ефірі телемарафону, повідомляє Кореспондент.

“Трьом чвертям людей від усього числа, що пройшли ці страшні фільтраційні табори, вдається врятуватися, але не всі вони повертаються в Україну. Ми зараз розробляємо маршрути, якими курсуватимуть безкоштовні транспортні засоби, які допомагатимуть українцям без грошей і без паспортів. Паспортів просто немає, їх відбирають у цих фільтраційних таборах. Допомагатимемо дістатися до України”, – зазначила вона.

За словами Верещука, маршрути курсуватимуть з Естонії, Латвії, оскільки з цього боку повертається найбільший потік депортованих.

“Наші кордони з РФ закриті, але у нас є домовленість з прикордонниками, якщо українцям вдасться дійти до кордону з Україною, ми пропускатимемо і без паспортів, без документів, що засвідчують особу. Головне знайти шлях, щоб повернутися додому, ми допоможемо з квитками, із паспортними документами”, – сказала вона.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*