Україна співпрацює з Федеральним бюро розслідувань (ФБР) США та американськими компаніями для збирання доказів «злочинів» російських військових. Про це пише Reuters із посиланням на високопоставлені джерела.
ФБР, зокрема, допомагає Києву збирати дані про геолокацію, ДНК, частини тіла, знайдені в зоні бойових дій, та іншу інформацію з мобільних телефонів, а ще допомагає «виявити російських колабораціоністів і шпигунів».
Українська влада сама збирає цифрову інформацію з полів битв, заявив спеціальний агент ФБР, який раніше працював аташе з юридичних питань агентства в Україні, Олексій Кобзанець. Представники Бюро у свою чергу допомагають проаналізувати її.
“Наступним кроком стане робота з національними постачальниками послуг у США та передача [Україні] цієї інформації”, – додав Кобзанец.
Патріот Сайт "ПАТРИОТ" это электронная версия одноимённой газеты, что издаётся в Житомирской области. "ПАТРИОТ" – сообщество независимых журналистов, которые вкладывают свои собственные средства в существования незаангажированного и не провластного СМИ. "ПАТРИОТ" напишет о том, о чем другие промолчат. Цель Газеты ПАТРИОТ рассказывать правду, какой бы горькой она не была. ПАТРИОТ не за украинскую власть, а за народ Украины.