Home » Кримінал » КРИМІНАЛЬНЕ МИНУЛЕ І СЬОГОДЕННЯ КЕРМАНИЧІВ ЖИТОМИРА

КРИМІНАЛЬНЕ МИНУЛЕ І СЬОГОДЕННЯ КЕРМАНИЧІВ ЖИТОМИРА

Лідер Самопомочі Житомира, воїн-доброволець Євгеній Кузнєцов звернувся до голови міста Сергія Сухомліна з вимогою розповісти громаді правду про кадрову політику в місті.

«Загальновідомо, що заступника Сухомліна з питань діяльності виконавчих органів ради, – Ткачука Д.Г. вироком  суду визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.286 ч.1 КК України (транспортний злочин), а секретаря міськради Чиж Н.М., представницю олігарха Садового в Житомирі,  котру запропонував теж Сухомлін, визнано винною у вчиненні злочину передбаченого ст.367 ч.1 КК України» — розповідає Кузнєцов.

 У зверненні Євгеній ставить питання, що не для того люди гинули на Майдані та боронять країну на сході, щоб в тилу на відповідальні посади призначалися ні просто некомпетентні люди, а й особи засуджені за злочині в тій сфері, котрою займаються.

«Громадяни повинні знати про те, що людина, яка організовує  і координує діяльність  управління транспорту і зв’язку міської ради та очолює комісію з безпеки дорожнього руху, – судима за транспортний злочин. А людина, яка відповідає за складну, скурпулезну, відповідальну роботу у міській раді, – судима за халатність!» — зазначає лідер Самопомочі.

У випадку, якщо  Сухомлін проігнорує вимоги закону та громади, і не опублікує вказані відомості на сайті міськради і в газеті “Місто”, Кузнєцов збирається звернутися до суду, аби вся Україна дізналася про кадрову політику Житомирського міського голови!

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*