Home » Кримінал » Послали РОЗЕНБЛАТА!

Послали РОЗЕНБЛАТА!

"ОНО" Депутат Розенблат

“ОНО” Депутат Розенблат

Газета ПАТРІОТ неодноразово публікувала критичні матеріали щодо економічної та політичної діяльності народного депутата України від Житомира Борислава Розенблата. Недавні гучні події, пов’язані із затриманням детективами НАБУ помічників депутата із сотнями тисяч доларів та гучного скандалу навколо житомирського нардепа, сколихнули громадськість не тільки Житомира, а й всієї країни.  Але у неділю, напередодні «чорного понеділка Розенблата», трапилася подія, про яку й піде далі мова.

У минулому номері газета ПАТРІОТ писала про схеми із будівництва ливньовки у ЖК «Фаворит» і про несплату цією кампанією внесків до бюджету міста Житомира. Борислав Соломонович, який є власником цієї кампанії, із публікації обурився, але якось дивно. Ось про що він написав адміністратору сторінки редакції ПАТРІОТ у Фейсбуці: «Ось і «чё» прийшло, готовий відповісти?». Ми звичайно розуміємо, що Борислав Соломонович – європейський громадянин і із статтю (гендером) не поспішає визначатися. Тому і називає себе в третій особі – воно. Але журналісти газети ПАТРІОТ з ним разом свиней не пасли  і звертатися на «ти» до шановних журналістів – це не етично. Тому пан Розенблат був коректно посланий до суду. І поки він туди не дійшов, ми уточнимо і для Борислава Соломоновича, і для чесного, за словами Розенблата, НАБУ те, про що говорили раніше.

Із 2012-го року компанією «Фаворит» в Житомирі було введено в експлуатацію 8 будинків. Але Борис Соломонович та його підприємство за ці будинки до міського бюджету не сплатили ані копійки. І по каналізації – полагодити її для «Фаворита» договір був-таки укладений. Та й Борис Соломонович це вже особисто визнав і зізнався. Але, нагадуємо депутату, що відповідальність настає не тільки за скоєний злочин, але й за замах. Не вірите, пане Бориславе? Тоді запитайте у будь-якого адвоката на Михайлівській – їх там багато!

Нещодавно в ефірі телеканалу NewsOne (13.06.17г.) депутат Розенблат сказав буквально наступне: «Хай нам тільки заздрять ті люди, що кажуть, що все погано»… Ось такий пасаж! А хто каже, що все погано? За останнім соцопитуванням це кажуть 60% українців! Все погано у лікарів, пенсіонерів, вчителів, студентів і у всіх, хто не присмоктався до бюджету. Ніби-то є у чому заздрити Бориславу – мільйони і мільйони грошей, особняки, палаци, в тому числі в Німеччині. Але хай йому заздрять ніщеброди – Борислав Соломонович, на відміну від них, правильно народився і правильно змінює партії.

Але задрити ніхто не буде – нема з чого.

Олекса Українець

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*