Home » ВІДЕО » МІТИНГ ПРОТИ СУХОМЛИНА ТА РОЗЕНБЛАТА ЗНОВУ В КИЄВІ

МІТИНГ ПРОТИ СУХОМЛИНА ТА РОЗЕНБЛАТА ЗНОВУ В КИЄВІ

Сьогодні, 29 лютого в Києві біля одного з «воєнкоматів» (ТЦК та СП) на заклик «Союзу воїнів-добровольців» (СВД) зібралося біля сотні мітингувальників на акцію за справедливу мобілізацію та ротацію, проти свавілля клану Сухомлина-Розенблата.

Спікер заходу заявив, що наша армія втомилася, треба повернути військових відпочити. Поки політики не можуть сісти та виробити нормальний закон про мобілізацію, на фронті люди вже 24 місяці.

Брати і Сестри! Скільки можна терпіти свавілля житомирського мафіозного клану! Розенблат, в свій час по телебаченню вихвалявся, що він не «профан», а професійний військовий – офіцер! Зараз йде війна, а Розенблат не на фронті – він добре бізнесує! Має ВНЖ Германії, а хлопцям на фронт хотів відправити свої нелітаючі БпЛА «Ґавк» та отримав авансу на майже мільярд гривень! Про бурштинову справу вже забули, про те,  як він називав нашу Неньку «б…дською країною», і, як паплюжив державу у сюжеті російського телебачення теж! Наразі його друг і подільник в справі «Ґавк» Сухомлин, теж член команди підозрюваного у дерзраді Порошенка, заробляє на «бруківці на крові» та закуповує для міста Житомир «укриття» по завищених цінах. Їздить закордон, буцімто за інвестиціями, за наш кошт і піариться на дронах, що теж куплені з кишені громади. В його ресторанах не роздають повістки ТЦК, а персонал не йде на фронт! Натомість при мері Сухомлині у комендантську годину оголені дівчата танцюють стриптиз! Ми пройшли війну, наші діти на фронті! А де діти «патріотів» Сухомлина та Розенблата? , – проголосила виступаюча!

Присутні скандували: «СОЛДАТАМ ВІДПОЧИНОК!» ТА «СУХОМЛИН РОЗЕНБЛАТ НА ФРОНТ!»

Люди принесли з собою плакати, на котрих були написані вимоги та лозунги: «Вимагаємо ротації»; «Вимагаємо справедливості»; «Добровольці на фронті – мажори по клубах»; «Хтось боронить Авдіївку, а хтось Монако»; «На фронті люди, а не роботи»; «Солдати втомились»; «Де справедлива мобілізація?»; «Бої в Авдіївці, а у мера Житомира стриптиз!»; «Наші діти в окопах два роки!»; «Ротація! Відпочинок! Лікування!» та інші.

На власноруч виготовлених плакатах виднілося: «Розенблат на фронт»; «Міняйте солдатів, а не плитку в Житомирі»; «Бої в Авдіївці, а у мера Житомира стриптиз!»; «Наші діти в окопах два роки!»; «Розенблат, бери свій «Ґавк» і на передову»;  «Хлопцям окопи, а Розенблату Дубаї»; «Чому ТЦК не роздає повістки в ресторанах Сухомлина?»; «Чому не на фронті офіцер Розенблат?»; «Наші діти в окопах, а діти Розенблата та Сухомлина смакують життя!» тощо

Голова СВД Євгеній Кузнєцов прокоментував:

Євгеній Кузнєцов, військовий та історик

Якщо нам кажуть, що воювати повинні всі, то я хочу побачити дітей олігархів з українського ТОП-100 «Форбс» на першій лінії разом з нашими побратимами. Натомість, поки під вогнем сіромашні солдати риють укриття, Розенблат будує готель в тилу, а його друг Сухомлин перекладає плитку!

Ми не проводимо мітинг в Житомирі, бо місцевий мафіозний клан залякав активістів, неодноразово нападав на газету «Патріот», преслідує журналістів. Надії на місцевих правоохоронців не має, а тим паче на опозицію, вони всі в кишені у Сухомлина! Можливо центральна влада вже зверне увагу на свавілля житомирського мера та його подільників!

Протестувальники вирішили звернутися з ініціативами до влади. Якщо реакції не буде – протести продовжаться! 

Таку листівку роздавали сьогодні в Житомирі і Києві

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*