Home » АРМІЯ » Прем’єр-міністр Грузії звинуватив опозицію у відправленні грузинських добровольців на війну в Україну

Прем’єр-міністр Грузії звинуватив опозицію у відправленні грузинських добровольців на війну в Україну

Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі впевнений, що представники опозиції набирають та відправляють громадян країни воювати до України. Про це він заявив під час засідання уряду.

Гарібашвілі вважає, що його опоненти хотіли б “отримати політичні дивіденди від загибелі громадян Грузії”, маючи на увазі втрати серед грузинських добровольців, які воюють на стороні ЗСУ. Про це пише видання “Настоящее время”. 

“Людина загинула на війні, а деякі лицеміри, я маю назвати це так, фальшиві політики, продажні політики намагаються отримати якісь політичні дивіденди. Я хочу всім нагадати, що ці люди, так звана партія війни та продажників, від початку війни в Україні намагалися і намагаються влаштувати якісь провокації. На жаль, представники “партії війни” забирають в Україну наших співгромадян”, – зазначив він у своєму зверненні. 

Прем’єр Грузії висловив співчуття сім’ям загиблих, їхнім рідним та близьким і заявив, що вже 33 громадяни країни загинули внаслідок бойових дій в Україні, “що, звичайно, є трагедією для нас”.

Гарібашвілі також зазначив, що “завдяки розумній політиці влади “другий фронт” до Грузії перенести не вдалося, незважаючи на численні спроби”. “Якби зараз опозиція була при владі, вона перетворила б Грузію на полігон”, – наголосив він. 

У неділю, 4 грудня, стало відомо про загибель шістьох грузинських добровольців у боях під Бахмутом Донецької області. За словами військовослужбовця Ромео Парулави, його співвітчизники потрапили до оточення.

Пізніше засновник і командир “Грузинського національного легіону” Мамука Мамулашвілі в ефірі українського телеканалу “Еспресо” повідомив , що загиблі грузинські добровольці воювали за Україну у складі добровольчого батальйону “Карпатська Січ”.

“Хлопці потрапили в оточення. Вони відмовилися здаватися в полон окупантів. Росіяни накрили їх важким вогнем з артилерії. За час війни в Україні загинуло вже 33 добровольці з Грузії. Грузія пожертвувала багатьма життями для підтримки України”, – зазначив Мамулашвілі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*