Home » НАША ДІЯЛЬНІСТЬ » ПРОВОКАЦІЯ В «УКРІНФОРМ»

ПРОВОКАЦІЯ В «УКРІНФОРМ»

Євгеній Кузнєцов, історик та військовий

18 квітня в приміщенні інформаційного агентства «УКРІНФОРМ» (зала №2) відбувалася прес-конференція ГО «Союз воїнів-добровольців» під назвою ДОБРОВОЛЬЧА ЗВИТЯГА – ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ.

Спікером від ГО «Союз воїнів-добровольців» виступав Михайло Маланіч. Ознайомившись з його виступом ми повинні констатувати неадекватну поведінку та шокуючі нас заяви даного пана, котрі не збігаються з тією презентацією та інформацію, котру повинен був розповсюдити Михайло Маланіч щодо діяльності ГО «Союз воїнів-добровольців».

Заяви Михайла Маланіча, щодо «нелегітимності»  Президента та Верховної Ради, фінансування ТЦК, військових втрат тощо – Є ЙОГО ОСОБИСТОЮ ДУМКОЮ. ГО «Союз воїнів-добровольців» НЕ ПОГОДЖУЄТЬСЯ з озвученими тезами, вважаючи їх або плодом «зміненого» ментального стану «спікера» чи банальною провокацією.

Провокатора виключено зі складу СВД

ГО «Союз воїнів-добровольців» вважає Президента В. Зеленського, Верховну Раду і так далі абсолютно легітимними, повноважними та законними органами державної влади в Україні. Ми виключаємо Михайла Маланіча зі складу ГО «Союз воїнів-добровольців», у зв’язку з розповсюдженням кремлівських пропагандиських  штампів.

Документ: заява преса 18 квітня

Голова Союзу воїнів-добровольців

Євгеній Кузнєцов

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*