Home » ПОЛІТИКА » Тимошенко відмовилася від прем’єрських амбіцій

Тимошенко відмовилася від прем’єрських амбіцій

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що її не цікавить пост прем’єр-міністра України. Про це в четвер, 18 лютого, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Я особисто заявляю: я не претендую на посаду прем’єр-міністра», – сказала вона журналістам. Також політик додала, що члени фракції «Батьківщини» не претендують на портфелі міністрів.

«Ми заявляємо, що будемо голосувати за уряд, створений без політичних квот, без політичних впливів … За уряд, який буде мати підтримку суспільства», – зазначила Тимошенко.

17 лютого лідер «Батьківщини» після зустрічі з президентом країни Петром Порошенко розповіла, що партійна фракція у Верховній Раді до кінця поточного тижня повторно ініціює розгляд постанови про відставку уряду Арсенія Яценюка. На її думку, Рада може його розглянути до кінця тижня, а в разі неможливості відставки кабміну потрібно ініціювати дострокові парламентські вибори через розпуск коаліції.

Тимошенко вказала на те, що нова коаліція повинна створити технократичний уряд, «який категорично не матиме ніяких політичних квот» і не домовлятиметься з олігархічними кланами. «Сьогодні з цим прем’єр-міністром, з цим урядом, з цією клановою більшістю, на жаль, ніяких змін бути не може», – пояснила вона.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*