Home » Топ новина » Влада знову бреше… Інакше вона не може та не вміє…

Влада знову бреше… Інакше вона не може та не вміє…

25 жовтня в Україні відбувалися вибори депутатів місцевих рад та міських, селищних та сільських голів. Вибори проходили згідно нового виборчого закону, який українська влада прийняла напередодні виборів. Запозичений у нашого північного російського сусіда виборчий закон, який влада одразу назвала «європейським та демократичним», цілком та повністю забезпечив присутність перш за все депутатів від провладних партій в органах місцевого самоврядування країни. Але навіть за такого «досконалого» для влади закону вона вдалася до масових фальсифікацій та підкупу виборців у день голосування.

Напередодні дня голосування редакції газети ПАТРІОТ стало відомо щодо організації кандидатами від провладних партій масового підкупу виборців.  Тому на заклик нашої редакції було підготовлено та направлено на виборчі дільниці Житомира понад 400 волонтерів-спостерігачів, які завадили масовому підкупу виборців у день голосування.

25 жовтня навколо виборчих дільниць міста спостерігачами було зупинено чимало спроб незаконного голосування та роздавання за це грошей. Також було заблоковано декілька автобусів із прибулими до міста «голосувальниками».  Так на перехресті вулиць Корольова та Баранова журналістами газети ПАТРІОТ було затримано автобус, у якому ймовірно перебували «проплачені» виборці.

На місце події одразу прибули журналісти та представники кількох партій і правоохоронці. Та поки журналіст нашої газети Андрій Гожий писав заяву до міліції з приводу фальсифікації та порушення виборчого законодавства і давав пояснення прибулі на місце події «політичні діячі» надавали на фоні затриманого автобуса інтерв’ю та звинуватили в організації «каруселі»… журналістів газети ПАТРІОТ, які і зупинили це ними проплачене голосування.

У день виборів громадськими активістами був також затриманий студент, який фотографував свій бюллетень. Парубок пояснив, що він продав свій голос за 50 гривень. Представники провладних партій все це ретельно зафіксували на відео та пояснили, що той хлопець голосував за опонентів і звинуватили їх у підкупі виборців. Та не догледіли ті партійці, що на тому відео хрестик у бюлетені того студента стояв якраз навпроти  кандидата від БПП-Солідарність і партії БПП-Солідарність.

Відеосюжети із звинуваченнями на адресу газети ПАТРІОТ та опонентів влади того дня одразу запустили на одному із місцевих, аж надто лояльних до влади телеканалів. А вже пізніше на одному із брифінгів в облдержадміністрації представники влади демонструючи це відео відкрито звинуватили у підкупі виборців та використанні брудних технологій  одного з опонентів провладного кандидата на посаду житомирського міського голови.

15 листопада 2015 року житомиряни у другому турі обиратимуть житомирського міського голову. Тому газета ПАТРІОТ продовжуватиме робити все, аби цей вибір зробили саме житомиряни. А не влада, яка маніпулює та починає знову брехати. Адже інакше вона не може та не вміє…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*