Home » Міжнародні відносини » Артур Герасимов у Копенгагені провів серію переговорів з керівництвом ПА ОБСЄ щодо підтримки України та виключення росії з організації

Артур Герасимов у Копенгагені провів серію переговорів з керівництвом ПА ОБСЄ щодо підтримки України та виключення росії з організації

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов у Копенгагені провів серію переговорів з керівництвом ПА ОБСЄ. Про це повідомляється на офіційному сайті ПА ОБСЄ. 

Упродовж серії зустрічей, проведених минулого тижня українською делегацією з лідерами Парламентської асамблеї ОБСЄ, заступник голови української делегації, віце-голова економічного та екологічного комітету ПА ОБСЄ Артур Герасимов відвідав Копенгаген для широких переговорів із Генеральним секретарем Роберто Монтеллою, заступником Генерального секретаря Густаво Палларесом та відповідним експертним персоналом для оцінки поточного статусу в ПА ОБСЄ щодо українського питання – йдеться у повідомленні.

Обговорення також було зосереджено на підготовці майбутнього засідання Бюро Асамблеї в Копенгагені та щорічної сесії цього літа у Ванкувері.

В українській делегації наголошують, що головним пріоритетом для ПА ОБСЄ є збереження довіри в момент, коли фундаментальні цінності Організації зазнають удару жорстокою загарбницькою війною проти України, яку веде росія.

Монтелла зазначив, що Асамблея повинна продовжувати використовувати всі політичні активи, які вона має в своєму наборі інструментів, для припинення війни за повної поваги до суверенітету та територіальної цілісності в межах своїх міжнародно визнаних кордонів, а також для забезпечення справедливості та відповідальності за військові злочини.

Як раніше повідомив Артур Герасимов, ключовою метою переговорів є фіналізація процедури призупинення участі делегації росії в діяльності ПА ОБСЄ. Представник українського парламенту мав розмову із Президентом ПА ОБСЄ Маргаретою Седерфельт.

Також Артур Герасимов під час зустрічі із Генеральним секретарем ПА ОБСЄ Роберто Монтеллою обговорив детальні пропозиції щодо призупинення участі делегації держави-агресора в ПА ОБСЄ.

«Маємо зробити все для того, щоб діяльність агресора в ПА ОБСЄ була припинена. росія не має жодного права працювати в лавах організації, базові принципи якої вона просто знищила», – сказав співголова фракції.

Як відомо, Артур Герасимов є єдиним представником України в керівних органах та регламентному комітеті ПА ОБСЄ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*