Home » Коментар експерта » Власний досвід у професії. Вікторія Пінчук

Власний досвід у професії. Вікторія Пінчук

Вікторія Пінчук, адвокатка

Зі шкільних років мала хист до гуманітарних наук і творчості, батьки жодним чином не пов’язані з юриспруденцією та однозначно дослухалися до вподобань – цікавості щодо  правознавства. Тому після отримання атестату вступила до коледжу на правовий факультет, а пізніше -до юридичної академії і не помилилася зі своїм вибором.

Присвятивши роки науці про право, у 2018 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та продовжую реалізовувати себе у професії адвоката. Загалом практикую в юридичній діяльності 10 років, що виховало в мені дисципліну, самодостатність та нестандартне мислення, адже наша професія це не лише інтелектуальна і напружена робота, але й творча.

Найкращий наставник у професії – це власні помилки, досвід та, звісно, постійні практика і самовдосконалення.

Перше судове засідання – це справа про позбавлення батьківських прав. Все пройшло цікаво і завершилося успішно. Хоч у юриспруденції практикувала у різних сферах, але без роботи у суді я не уявляю своєї діяльності, у мене це завжди викликає справжній запал, адже це сутність правосуддя.

Справа, яка мені найбільше запам’яталась, – про відшкодування шкоди, завданої використанням водних ресурсів, адже ціна спору з державними органами досягала мільйонів, а я на той момент була досить молодим юристом. Проте, незважаючи на незначний досвід, захищала інтереси клієнта від початку і до кінця, у всіх судових інстанціях і з нестандартними ідеями та тактикою. Під час розгляду цієї справи застосувала всі можливі і неможливі знання. Прекрасний досвід, який дав мені сильну рису – боротися до кінця і ніколи не здаватися, вірити у власні сили як професіонала.

Моє життєве кредо: “У першу чергу довіряй собі і довірся власним інтуїції та досвіду”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*