Home » СУСПІЛЬСТВО » Євген Кузнєцов: «ПОТРІБНО ЗАЙМАТИСЯ НЕ ДЕРІБАНОМ, А ПРОБЛЕМАМИ ЛЮДЕЙ ТА ВИКОНУВАТИ ПРЕДВИБОРНІ ОБІЦЯНКИ».

Євген Кузнєцов: «ПОТРІБНО ЗАЙМАТИСЯ НЕ ДЕРІБАНОМ, А ПРОБЛЕМАМИ ЛЮДЕЙ ТА ВИКОНУВАТИ ПРЕДВИБОРНІ ОБІЦЯНКИ».

На запрошення громади міста чергову сесію Житомирської міської ради, що відбулася 9 лютого 2016 року, відвідав воїн-доброволець та лідер Самопомочі Житомира Євгеній Кузнєцов.

«Я прийшов не послухати чергову балаканину та стати свідком дерібану. Люди скаржаться, що їх надурили та жодна обіцянка зі спільної програми Сухомліна – Чиж не виконується. Вони обіцяли питну воду з під крану! Ось я їм і набрав води у вбиральні міськвиконкому – хай п’ють на сесії замість недешевої мінеральної води. Треба перестати брехати та почати виконувати свої передвиборні обіцянки» – зазначив лідер Самопомочі Житомира.

На сесії було піднято багато людських наболілих питань, але Сергій Сухомлін та Наталія Чиж, напевно, вирішили заговорити проблеми і лише розлючені люди змусили міського голову поставити першим на голосування питання майбутнього викладачів та студентів профтехосвітніх закладів міста.

«Я розумію, що влада прийшла «косити бабло», але совість елементарну треба мати. Спочатку займіться людьми та освітою! А красти ні я, ні громада вам не дозволять» – звернувся до голови міської ради та депутатів Євгеній Кузнєцов.

Пригощайтесь!

Пригощайтесь!

Пийте воду із-під крану і не брешіть людям

Пийте воду із-під крану і не брешіть людям

Кузнєцов на запрошення громади прийшов нагадати вдалі про обіцянки

Кузнєцов на запрошення громади прийшов нагадати вдалі про обіцянки

Кузнєцов на стороні викладачів

Кузнєцов на стороні викладачів

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*