Home » Коментар експерта » Гриценко: “Відповідальність має прізвище – Порошенко”

Гриценко: “Відповідальність має прізвище – Порошенко”

Порошенко думає, що олігархічною змовою він усіх обхитрив і усіх переміг? Що ніхто не помітив “договорняка” з іншими олігархами задля збереження зручного-тактично Яценюка, власне, збереження контролю над потоками?

Дехто й справді повівся на театральний виступ Порошенка (тіпа з вимогами відставок) і навіть повірив у відродження Президента-державника. Але то лише на кілька годин, після чого знову стало ясно: Президента України як глави держави і державного діяча – не існує.

На Банковій є торгаш, олігарх, “разводящій”, “рєшала”, хто завгодно інший з “понятійного” ряду, але – Президента України там немає.

Після того, що Порошенко витворив з PR-відставкою недієздатного Уряду, він має усвідомити: ніякі яценюки-шокіни-гонтарєві, тим більше кононенки-березенки-свинарчуки нікого вже не цікавлять, з ними все ясно. Відтепер Порошенко П.О. і ніхто інший, особисто, несе і понесе відповідальність за все, що відбувається і чого не відбувається в Україні.

Відповідальність за все: від розвалу Коаліції до недієздатного Уряду, від провалу реформ до штучного обвалу гривні, від захмарних тарифів до придушеного бізнесу, від масового збідніння людей до монополізму олігархів, від прикриття корупціонерів Януковича до корупційних оборудок власної команди, від грабіжницької “реструктуризації” боргів до здачі Путіну Криму і частини Донбасу.

Порошенко переможець? Одноосібно керує геть усім?

Тоді вперед – the winner takes it all – бажаю успіху!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*